Diskusná téma: Otázky a odpovede

Dátum: 13.10.2016

Vložil: bývalý hráč klanu

Titulok: Hanba klanu

nechápu na co si tady hrajete..jste jen ubožáci, kteří se domluví mezi sebou sejde se pár lidí a na ostatní se kašle...nabírat každého druhého to směřuje ke zhroucení klanu..hrát si na to co nejste a dělat důležité to je fajn...ale zapojit i druhé a hrát bez prémiových účtů a taky bez módů nikdo neumí...ale kecy jdou každému...a hlavně ty fotky a videa stažený z netu to umí i pětiletý dítě!!!

Dátum: 31.10.2016

Vložil: janko

Titulok: Re:Hanba klanu

bývalý hráč klanu si tak neschopný, že sa nevieš priznať k menu
Úbožiaci sú týčco nevedia bez premka hrať a majú nervy čo prehrajú, áno hráme sa je to hra ak si to nezbadal smola tvoja i tvojmu okoliu.
Som rád že si odišiel od nás a nerobíš špatnosti u nás nech sa Ti darí

Dátum: 24.04.2016

Vložil: USA_216/ Petr Lochman

Titulok: Pochvala

Ahoj všichni jsem bývalí člen klanu SCCAT a mohu říct jen tolik že tento klan je ten NEJLEPŠÍ KTERÝ jsem poznal.Podotýkám že jsem neodešel kuli podmínkám klanu ani kuli lidem tam. Jsou tam moc milí lidé např. SVK_Janko Babenka rarach D_a_v_e_x atd a kdo hází špínu na tento klan at se podívá do zrcadla a zamete si před vlastním vchodem a pak neco kecá.

je to ten nejjj klan děkuji vám že jsem mohl být vaším ČLENEM DĚKUJI Petr Lochman

Dátum: 25.04.2016

Vložil: Dawex

Titulok: Re:Pochvala

aj mě těšilo kamaráde

Dátum: 24.10.2015

Vložil: Alfa_TANK

Titulok: Pochvala a konštruktívna rada

Zdravím Slovensko-České mačky :-)

Dá sa povedať, že som sa náhodne dostal na Vaše stránky.

V prvom rade by som Vás rád pochválil za Fotogalériu z klanovej stretávky. Je to úplne úžasné, ako ste sa dokázali takto rodinne stretnúť a aj pripraviť tortu, je to najlepšia reklama, akú môžete mať :-) Veľký rešpekt za takýto rodinný prístup.

A myslím si, že by bolo super, keby bol tento rodinný duch viditeľný aj z iných uhľov pohľadu. Totiž, keď si pozerám ostatné sekcie Vášho fóra, sú tam časté rozkazy, príkazy a obmedzenia. Žiaľ aj veľa gramatických chýb, čo tento veľmi pozitívny pohľad z Fotogalérie limituje. Ako objektívna spätná väzba by som Vám rád povedal, že keď popracujete na grafike a gramatike fóra, budete na ešte vyššej úrovni :-) Môžeš vrelo odporučiť portál shivtr.com

Prajeme príjemný deň a veľa úspechov!

S pozdravom,
Slovenská Tanková Elita.

Dátum: 22.10.2014

Vložil: illuminator2

Titulok: ospravedlnenie

Je mi to ľúto ale opustil som vam, nemal som cas sa rozlucit s vami dufam ze sa rozideme v dobrom :).... prajem vam vela stastia a mozem povedat ze uz ste na vacsej urovni ako ked som sa ku vam pripojil Čaute.

Dátum: 17.07.2014

Vložil: bivali hrač SCCAT

Titulok: klan

Prečo ste taky debilny klan všetky tie kecy su len sprostosti ktore tarate a jeden z vašich zastupcov je psichopat tak sa pitam prečo mate takyto primitivny klan ? vôbec založeny čo ?

Dátum: 23.07.2014

Vložil: romanzbyna

Titulok: Re:klan

No máme klan jaký máme jsme spokojení a já jsem sem na rozdíl od tebe napsal svoje jméno!!zkontroluj si pravopis a přeji ti ať se ti ve hře i životě daří!!!!

Dátum: 14.09.2014

Vložil: Hráč Wot

Titulok: Re:klan

Sice nevím jaký ten klan je..ale jezdím od tud s jednou holkou a s jedním klukem..a musìm říct,že nejsou špatní.A ten kdo tohle napsal je psychopat ne někdo od nich..

Dátum: 16.09.2014

Vložil: _SVK_Janko666

Titulok: Re:Re:klan

Hráč wot
najdi si ma v hre byvam večer alebo ts rád by som pokecal s tebou
velitel _SVK_Janko666

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok